ART / Lithographs / Litographs in colors 12286032
nr 1228 6032
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
5 pcs, Gustav Rudberg (1915-2001), Sweden. Signed, En inramad 4 st i mapp, Motiv från Ven, sheet. 32x36. Subject: 40x30,
LITOGRAPHS IN COLORS, 5 st, Signerade, En inramad 4 st i mapp, Motiv från Ven, bladets mått. 32x36. Motivet: 40x30
Gustav Rudberg, born 1915, dead 2001, Swedish painter.
SEK 150
Monday January 14 2019
at 20:12:34
12/1 01:20:17
100 kr
14/1 19:46:32
Gustav Rudberg
Read more about Gustav Rudberg